Смаковий концентрат «Ром» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Історичною батьківщиною та місцем, в якому знаходиться левова частина виробництва рому всього світу, знаходиться на території Південної Америки, а саме на Карибських островах. Хоча на сьогоднішній день ром виробляється і в Індії, і в Австралії, і в багатьох країнах світу. Сам процес виробництва, досить тривалий і ретельний, оскільки вимагає проведення процесу перегонки, якому передує процес зброджування. Далі йде тривала витримка у дерев'яних бочках. Але зараз ром можна отримати швидко та надійно, для цього є смаковий концентрат «Ром» на 10 літрів.

Для приготування рому в домашніх умовах потрібно взяти самогон або звичайну горілку додати смаковий концентрат «Ром» на 10 літрів і дати настоятись 3-5 діб. Все! Ром готовий! Смаковий концентрат ром

Смаковий концентрат «Ром» на 10 літрів – флакон об’ємом 10 мл(±2%), і розрахований на приготування відповідно 10 літрів рому. У складі його також є карамельний колер, який надає забарвлення готовому напою. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатору в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст всього флакону, перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр.

Якщо вам потрібно зробити більший об’єм - можна розглянути ароматизатор «Ром» на 100 літрів. Це такий самий смаковий концентрат тільки сам ароматизатор і карамельний колер йде комплектом в окремих флаконах.

Придбати смаковий концентрат «Ром» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Віскі»

- Смаковий концентрат «Коньяк мигдальний»

- Смаковий концентрат «Горілка чорносмородинова»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.