Смаковий концентрат «Кора дуба» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Дубова бочка - це дійсно важливе відкриття для алкогольної індустрії. Завдяки її властивостям, будь-який витриманий у ній напій набуває благородного смаку. Для цього бочку спеціально готують. І чим довше продукт у ній настоюється, тим ціннішим він стає. Але, як відомо, це досить тривалий процес, який до того ж досить затратний. Завдяки сучасним технологіям, з'явилося чудове рішення надати алкоголю дубового аромату без використання самої бочки – це смаковий концентрат «Кора дуба» на 10 літрів.

Маючи під рукою смаковий концентрат «Кора дуба» на 10 літрів, можна легко приготувати бренді, ром, віскі, бурбон, кальвадос, коньяк, вино та інші напої, виключивши з процесу приготування тривалий етап витримки. Додавши вміст до заздалегідь підготовленого дистиляту, необхідно почекати всього кілька днів, і ви побачите, наскільки ефективним буде результат. смаковий концентрат кора дуба

Смаковий концентрат «Кора дуба» на 10 літрів – це натуральна смакова добавка кори дуба, головним призначенням якої є моментальна передача смакових якостей напою, що повністю відповідає оригінальним. Це найбільш швидкий і дієвий спосіб ушляхетнити алкоголь, а також відмінне рішення для тих, хто не має часу на приготування того чи іншого напою методом витримки в бочці.

Смаковий концентрат «Кора дуба» на 10 літрів – флакон об’ємом –10 мл(±2%), розрахований на приготування 10 літрів напою. Якщо такий об’єм є занадто великим для вас, можна законсервувати есенцію. Для цього в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр. Для більшого об’єму можна взяти ароматизатор «Кора дуба» на 100 літрів.

Придбати смаковий концентрат «Кора дуба» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Коньяк класичний»

- Смаковий концентрат «Ром»

- Смаковий концентрат «Віскі»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.