Ароматизатор «Кора дуба» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Дубова бочка - це дійсно важливе відкриття для алкогольної індустрії. Завдяки її властивостям, будь-який витриманий у ній напій набуває благородного смаку. Для цього бочку спеціально готують. І чим довше продукт у ній настоюється, тим ціннішим він стає. Але, як відомо, це досить тривалий процес, який до того ж досить затратний. Завдяки сучасним технологіям, з'явилося чудове рішення надати алкоголю дубового аромату без використання самої бочки – це ароматизатор «Кора дуба» на 100 літрів.

Маючи під рукою ароматизатор «Кора дуба» на 100 літрів, можна легко приготувати бренді, ром, віскі, бурбон, кальвадос, коньяк, вино та інші напої, виключивши з процесу приготування тривалий етап витримки. Додавши вміст до заздалегідь підготовленого дистиляту, необхідно почекати всього кілька днів, і ви побачите, наскільки ефективним буде результат. ароматизатор кора дуба

Ароматизатор «Кора дуба» на 100 літрів – це натуральна смакова добавка кори дуба, головним призначенням якої є моментальна передача смакових якостей напою, що повністю відповідає оригінальним. Це найбільш швидкий і дієвий спосіб ушляхетнити алкоголь, а також відмінне рішення для тих, хто не має часу на приготування того чи іншого напою методом витримки в бочці.

Ароматизатор «Кора дуба» на 100 літрів – флакон об’ємом –75 мл(±6%), розрахований на приготування 100 літрів напою. Якщо такий об’єм є занадто великим для вас, можна скористатися меншим фасуванням або законсервувати есенцію. Для цього в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів. Або можна взяти смаковий концентрат «Кора дуба» на 10 літрів. Це такий самий ароматизатор тільки меншого об’єму фасування.

Придбати ароматизатор «Кора дуба» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Віскі»

- Ароматизатор «Ром»

- Ароматизатор «Коньяк класичний»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.