Ароматизатор «Ром» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Історичною батьківщиною та місцем, в якому знаходиться левова частина виробництва рому всього світу, знаходиться на території Південної Америки, а саме на Карибських островах. Хоча на сьогоднішній день ром виробляється і в Індії, і в Австралії, і в багатьох країнах світу. Сам процес виробництва, досить тривалий і ретельний, оскільки вимагає проведення процесу перегонки, якому передує процес зброджування. Далі йде тривала витримка у дерев'яних бочках. Але зараз ром можна отримати швидко та надійно, для цього є ароматизатор «Ром» на 100 літрів.

Для приготування рому в домашніх умовах потрібно взяти самогон або звичайну горілку додати ароматизатор «Ром» на 100 літрів і дати настоятись 3-5 діб. Все! Ром готовий!

Ароматизатор «Ром» на 100 літрів йде комплектом з двох флаконів. Один – ароматизатор –75г (±6%), другий – карамельний колер – 50г (±8%). Ароматизатор ром

Комплект розрахований на приготування 100 літрів рому. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора і колера в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст обох флаконів, перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів.

Також можна розглянути смаковий концентрат «Ром» на 10 літрів. Це такий самий ароматизатор і вже разом з карамельним колером.

Придбати Ароматизатор «Ром» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Віскі»

- Ароматизатор «Коньяк класичний»

- Ароматизатор «Горілка чорносмородинова»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.