Ароматизатор «Кальвадос» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Кальвадос - це французький бренді, міцність якого складає 40 градусів. Основними компонентами є яблука чи груші. Після перегонки сидру його настоюють у дубових бочках для того, щоб надати напою характерного аромату та кольору. Використовуючи ароматизатор «Кальвадос» на 100 літрів, тепер можна приготувати оригінальний бренді і в домашніх умовах, що істотно прискорить і полегшить сам процес.

Ароматизатор «Кальвадос» на 100 літрів – це харчова смакоароматична добавка, призначена для створення ідентичного смаку, аромату та кольору однойменного французького бренді. Її широко застосовують як у побутових цілях, так і у виробництві алкогольної продукції великих масштабах. Оскільки її якість дійсно демонструє чудовий результат. Ароматизатор «Кальвадос» на 100 літрів

Все, що знадобиться, щоб вдома приготувати кальвадос - це попередньо підготовлений спиртовий розчин, яким може виступити як горілка, так і самогонка. Якщо потрібної столітрової ємності немає, ароматизатор «Кальвадос» на 100 літрів можна розділити і готувати частинами в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст обох флаконів, перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів.

Однією з переваг смакової есенції є те, що ароматизатор «Кальвадос» на 100 літрів забезпечує майбутньому напою все: смак, колір і запах. Завдяки такій комплексності додаткові інгредієнти для приготування не потрібні. Лише якщо колір вам здається недостатнім, можна додати ще карамельний колер.

Придбати ароматизатор «Кальвадос» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Абсент»

- Ароматизатор «Бренді»

- Ароматизатор «Чача»

- Ароматизатор «Текіла»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.