Ароматизатор «Абсент» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Абсент – одна з найдревніших настоянок, яка ще й лікувальна. Цей напій з’явився настільки давно, що навіть немає точного часу коли його винайшли.

Абсент, у перекладі з французької мови означає - настоянка полині, і дуже довго використовувався як лікувальний засіб. У класичний рецепт настоянки на полині, також додають інші трави, за рахунок цього процес стає довгим і трудомістким.

Зараз зробити абсент набагато простіше і швидше. Для цього є ароматизатор «Абсент» на 100 літрів. Ароматизатор абсент

Ароматизатор «Абсент» на 100 літрів йде комплектом з двох флаконів. Один – сам ароматизатор –75г (±6%), другий – зелений барвник (сухий, у формі порошку).

Комплект розрахований на приготування 100 літрів абсенту. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст всього флакону, добре перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літр. Або можна розглянути смаковий концентрат «Абсент» на 10 літрів. Це такий самий ароматизатор і вже разом з барвником у складі.

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст флакону ароматизатор «Абсент» на 100 літрів  із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Все! Абсент готовий!

Придбати ароматизатор «Абсент» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Віскі»

- Ароматизатор «Ром»

- Ароматизатор «Яблуко»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.