Смаковий концентрат «Абсент» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Абсент – одна з найдревніших настоянок, яка ще й лікувальна. Цей напій з’явився настільки давно, що навіть немає точного часу коли його винайшли.

Абсент, у перекладі з французької мови означає - настоянка полині, і дуже довго використовувався як лікувальний засіб. У класичний рецепт настоянки на полині, також додають інші трави, за рахунок цього процес стає довгим і трудомістким.

Зараз зробити абсент набагато простіше і швидше. Для цього є смаковий концентрат «Абсент» на 10 літрів. Смаковий концентрат абсент

Смаковий концентрат «Абсент» на 10 літрів флакон об’ємом 10 мл(±2%). У складі цього ароматизатору також є зелений барвник, завдяки якому напій отримує свій характерний яскраво-зелений колір.

Флакон розрахований на приготування 10 літрів абсенту. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст всього флакону, добре перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр.

А якщо вам потрібно зробити більший об’єм - можна розглянути ароматизатор «Абсент» на 100 літрів. Це такий самий смаковий концентрат тільки сам ароматизатор і барвник йдуть в окремих фасуваннях окремо.

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст флакону смаковий концентрат «Абсент» на 10 літрів  із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Все! Абсент готовий!

Придбати смаковий концентрат «Абсент» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Вишня на коньяку»

- Смаковий концентрат «Ром»

- Смаковий концентрат «Горілка чорносмородинова»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.