Смаковий концентрат «Горілка чорносмородинова» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Чорносмородинова горілка – це родзинка будь-якого свята. Це те, що поєднує алкогольні уподобання, жіночої та чоловічої половини.

Як відомо для того, щоб приготувати справжню чорномородинову горілку потрібно багато часу та праці. Ми пропонуємо Вам чудове рішення, яке допоможе виготовити 10 літрів напою за 3-5 днів. Отже, беремо смаковий концентрат «Горілка чорносмородинова» на 10 літрів і змішуємо його з горілкою або самогоном потрібної вам міцності, і чекаємо на відведений термін.

Чорносмородинову горілку Ви можете додавати в будь-які страви, соуси, коктейлі та радувати своїх близьких цікавими новинками.  смаковий концентрат чорносмородинова горілка

Смаковий концентрат «Горілка чорносмородинова» на 10 літрів – флакон об’ємом –10 мл(±2%), розрахований на приготування 10 літрів горілки. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр.

Якщо вам потрібно зробити більший об’єм - можна розглянути ароматизатор «Горілка чорносмородинова» на 100 літрів. Це такий самий ароматизатор тільки більшого об’єму фасування.

Смаковий концентрат «Горілка чорносмородинова» на 10 літрів виробляється у Словенії
 вже досить довго, і зарекомендував себе як якісний продукт. 

Придбати смаковий концентрат «Горілка чорносмородинова» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Горілка Журавлинова»

- Смаковий концентрат «Боніфікатор»

- Смаковий концентрат «Яблуко»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.