Смаковий концентрат «Горілка журавлинова» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Горілка Журавлинова – це родзинка будь-якого застілля. Цей смак об’єднує як жіночі так і чоловічі вподобання до алкогольних напоїв. Прекрасний аромат і солодкуватий післясмак такої горілки подобається всім. Будь то домашні посиденьки чи святкування дня народження, Різдва,  ба навіть весілля, горілка Журавлинова буде доречна на столі.

Для того щоб зробити журавлинову горілку самому, потрібно неабияк заморочитись і витратити чимало часу. Є спосіб зробити цей процес легким і швидким це – смаковий концентрат «Горілка Журавлинова» на 10 літрів.

Смаковий концентрат «Горілка Журавлинова» на 10 літрів – це смакоароматична добавка, що додається до самогону чи горілки і надає їй неперевершений запах і присмак журавлини. Все досить просто.

Смаковий концентрат «Горілка Журавлинова» на 10 літрів може бути двох видів. Прозорий і з розуватим віддінком. Смак і аромат при цьому майже не відрізняється. Смаковий концентрат журавлина

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст флакону із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Все! Ваш напій готовий!

Смаковий концентрат «Горілка Журавлинова» на 10 літрів – флакон об’ємом –10 мл(±2%), розрахований на приготування 10 літрів горілки. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр.

Якщо вам потрібно зробити більший об’єм - можна розглянути ароматизатор «Горілка Журавлинова» на 100 літрів. Це такий самий ароматизатор тільки більшого об’єму фасування.

Придбати смаковий концентрат «Горілка Журавлинова» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Коньяк класичний»

- Смаковий концентрат «Коньяк шоколадний»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.