Ароматизатор «Горілка журавлинова» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Горілка Журавлинова – це родзинка будь-якого застілля. Цей смак об’єднує як жіночі так і чоловічі вподобання до алкогольних напоїв. Прекрасний аромат і солодкуватий післясмак такої горілки подобається всім. Будь то домашні посиденьки чи святкування дня народження, Різдва,  ба навіть весілля, горілка Журавлинова буде доречна на столі.

Для того щоб зробити журавлинову горілку самому, потрібно неабияк заморочитись і витратити чимало часу. Є спосіб зробити цей процес легким і швидким це – ароматизатор «Горілка Журавлинова» на 100 літрів.Ароматизатор журавлина

Ароматизатор «Горілка Журавлинова» на 100 літрів – це смакоароматична добавка, що додається до самогону чи горілки і надає їй неперевершений запах і присмак журавлини. Все досить просто.

Ароматизатор «Горілка Журавлинова» на 100 літрів може бути двох видів. Прозорий і з розуватим віддінком. Смак і аромат при цьому майже не відрізняється.

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст флакону із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Все! Ваш напій готовий!

Ароматизатор «Горілка Журавлинова» на 100 літрів – флакон об’ємом –75г (±6%), розрахований на приготування 100 літрів горілки. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів. Ароматизатор горілка журавлинова

Також можна розглянути смаковий концентрат «Горілка Журавлинова» на 10 літрів. Це такий самий ароматизатор тільки меншого об’єму фасування.

Придбати ароматизатор «Горілка Журавлинова» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Коньяк класичний»

- Ароматизатор «Коньяк шоколадний»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.