Ароматизатор «Віскі» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Віскі – це мабуть найпопулярніший міцний алкогольний напій. Виготовлення віскі це довгий і трудомісткий процес. Спочатку перегін, далі  довготривала витримка в спеціальних, обжарених зсередини, дубових діжках.  На сьогодні є достойна альтернатива цьому процесу – ароматизатор «Віскі» на 100 літрів.

Ароматизатор «Віскі» на 100 літрів йде комплектом з двох флаконів. Один – ароматизатор –75г (±6%), другий – карамельний колер – 50г (±8%). Ароматизатор віскі

Карамельний колер – натуральний харчовий барвник надає віскі забарвлення. Бурштиновий, прозоро-коричневий, типовий колір. Насиченість кольору можна змінювати, додаючи менше або більше колеру, за потреби.

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст обох флаконів із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Все! Ваш напій готовий!

Доречі віскі може бути, як більш легкий, «делікатний» напій, близько 30-32°, так і сильно міцний – до 60°. Ароматизатор «Віскі» на 100 літрів можна використовувати для обох варіантів.

Комплект розрахований на приготування 100 літрів віскі. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора і колера в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст обох флаконів, перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів.

Також можна розглянути смаковий концентрат «Віскі» на 10 літрів. Це такий самий ароматизатор і вже разом з карамельним колером.

Придбати ароматизатор «Віскі» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Горілка Журавлинова»

- Ароматизатор «Коньяк мигдальний»

- Ароматизатор «Коньяк шоколадний»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.