Смаковий концентрат «Віскі» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Віскі – це мабуть найпопулярніший міцний алкогольний напій. Виготовлення віскі це довгий і трудомісткий процес. Спочатку перегін, далі  довготривала витримка в спеціальних, обжарених зсередини, дубових діжках.  На сьогодні є достойна альтернатива цьому процесу – смаковий концентрат «Віскі» на 10 літрів.

Смаковий концентрат «Віскі» на 10 літрів флакон об’ємом 10 мл(±2%).  смаковий концентрат віскі

Карамельний колер, який вже йде у складі смакового концентрату, – натуральний харчовий барвник надає віскі забарвлення. Бурштиновий, прозоро-коричневий, типовий колір. Насиченість кольору можна змінювати, додаючи менше або більше колеру, за потреби.

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст флакону смаковий концентрат «Віскі» на 10 літрів  із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Все! Ваш напій готовий!

Доречі віскі може бути, як більш легкий, «делікатний» напій, близько 30-32°, так і сильно міцний – до 60°. Смаковий концентрат «Віскі» на 10 літрів можна використовувати для обох варіантів.

Флакон розрахований на приготування 10 літрів віскі. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст всього флакону, добре перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр.

Якщо вам потрібно зробити більший об’єм - можна розглянути ароматизатор «Віскі» на 100 літрів. Це такий самий смаковий концентрат тільки сам ароматизатор і карамельний колер йде комплектом в окремих флаконах.

Придбати смаковий концентрат «Віскі» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Коньяк мигдальний»

- Смаковий концентрат «Коньяк шоколадний»

- Смаковий концентрат «Горілка Журавлинова»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.