Смаковий концентрат «Коньяк мигдальний» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Ви шукаєте смаковий концентрат коньяку ? А саме смаковий концентрат «Коньяк мигдальний» на 10 літрів ? Значить ви потрапили туди, куди треба!

Як відомо, виробництво коньяку це дуже довготривалий процес. Найкоротший термін виробництва коньяку – 2 роки. А для того щоб коньяк мав ароматний відтінок мигдалю, треба неабияк заморочитись. Але є легкий варіант вирішення цієї задачі - смаковий концентрат «Коньяк мигдальний» на 10 літрів.

Смаковий концентрат «Коньяк мигдальний» на 10 літрів – це смакоароматична добавка, що додається до самогону чи горілки перетворює її на коньяк. Все досить просто. Завдяки ароматизатору напій отримує витончений аромат коньяку, заміщуючи будь-який запах початкової сировини і надає той самий присмак з ноткою дубової діжки і мигдалю. А завдяки барвнику (карамельний колер),що є у складі, напій отримує прозоро-коричневий, бурштиновий характерний колір.

Смаковий концентрат «Коньяк мигдальний» на 10 літрів – флакон об’ємом 10 мл(±2%). смаковий концентрат коньяк мигдальний

Ароматизатор розрахований на приготування 10 літрів коньяку. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину смакового концентрату в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст всього флакону, перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр.

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст флакону смаковий концентрат «Коньяк мигдальний» на 10 літрів  із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Все! Ваш напій готовий!

Відео рецепт:

Якщо вам потрібно зробити більший об’єм - можна розглянути ароматизатор «Коньяк мигдальний» на 100 літрів. Це такий самий смаковий концентрат тільки сам ароматизатор і карамельний колер йде комплектом в окремих флаконах.

Придбати смаковий концентрат «Коньяк мигдальний» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Коньяк класичний»

- Смаковий концентрат «Коньяк шоколадний»

- Смаковий концентрат «Горілка Журавлинова»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.