Смаковий концентрат «Джин» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Джин – голландський алкогольний напій, який виготовляють шляхом перегонки спирту з ялівцевими ягодами. Вже багато років цей напій займає своє місце серед найпопулярніших міцних алкогольних напоїв. Насамперед завдяки тому, що джин є основою не одного десятку коктейлів. Да і п’ють його переважно в коктейлях, адже в чистому виді джин може здаватися сухуватим. 

Щоб зробити джин самому не обов’язково шукати ягоди ялівцю, можна просто взяти смаковий концентрат «Джин» на 10 літрів.  Це смакоароматична добавка, яка на лічені дні зробить із самогону або горілки справжній джин.

Для цього потрібно додати смаковий концентрат «Джин» на 10 літрів  до сировини, об’ємом 10 літрів відповідно, і дати настоятись 3-5 діб. Все! Джин готовий! Смаковий концентрат джин

Смаковий концентрат «Джин» на 10 літрів - флакон об’ємом 10 мл(±2%). Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити так – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літрів.

Якщо ж потрібно зробити більший об’єм - можна розглянути ароматизатор «Джин» на 100 літрів. Це такий самий ароматизатор тільки більшого об’єму фасування.

Придбати смаковий концентрат «Джин» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Абсент»

- Смаковий концентрат «Ром»

- Смаковий концентрат «Горілка Журавлинова»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.