Смаковий концентрат «Коньяк класичний» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити
Смаковий концентрат «Коньяк класичний» на 10 літрів – це смакоароматична добавка, що додається до самогону чи горілки перетворює її на коньяк. Все досить просто. Завдяки ароматизатору напій отримує витончений аромат коньяку, насичуючи будь-який запах початкової сировини і надає той самий присмак з ноткою дубової діжки. А карамельний колер, який вже входить в склад смакового концентрату надає прозоро-коричневий, бурштиновий характерний колір.

Як відомо, виробництво коньяку – це досить трудомісткий процес, і досить довгостроковий. Адже для того щоб зробити коньяк його потрібно настояти в діжці впродовж багатьох років. Тільки тоді напій насичується тим самим специфічним смаком і ароматом. Та якщо використати  смаковий концентрат «Коньяк класичний» на 10 літрів, цей процес можна значно скоротити. А саме з декількох років до декількох днів.

Смаковий концентрат «Коньяк класичний» на 10 літрів – флакон об’ємом 10 мл(±2%). коньяк класичний

Ароматизатор розрахований на приготування 10 літрів коньяку. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину смакового концентрату в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст всього флакону, перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр.

Відео огляд і як зручно користуватися:

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст флакону Смаковий концентрат «Коньяк класичний» на 10 літрів  із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Все! Ваш напій готовий!

Карамельний колер – натуральний харчовий барвник надає коньяку забарвлення. У випадку якщо насиченість кольору готового коньяку недостатньо, тоді можна додати більше колеру.

Якщо вам потрібно зробити більший об’єм - можна розглянути ароматизатор «Коньяк класичний» на 100 літрів. Це такий самий смаковий концентрат тільки сам ароматизатор і карамельний колер йде комплектом в окремих флаконах.

Придбати смаковий концентрат «Коньяк класичний» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Коньяк шоколадний»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.