Смаковий концентрат «Чорнослив на коньяку» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Коньяк з присмаком і тонким ароматом чорнослива – це щось особливе в коньячному виробництві. Саме нотка чорносливу максимально робить коньяк витонченим і особливим. Виробництво такого коньяку – це багаторічна праця, великі затрати і чимало заморочок. Але на сьогоднішній день є прекрасна альтернатива – смаковий концентрат «Чорнослив на коньяку» на 10 літрів. З допомогою якого можна без ніяких труднощів, за лічені дні, в домашніх умовах зробити коньяк з чорносливом.

Смаковий концентрат «Чорнослив на коньяку» на 10 літрів – це смакоароматична добавка, що додається до самогону чи горілки перетворює її на коньяк. Ще у складі також є барвник – карамельний колер, який робить готовий коньяк прозоро-коричневого кольору.

Смаковий концентрат «Чорнослив на коньяку» на 10 літрів – флакон об’ємом 10 мл(±2%). смаковий концентрат чорнослив на коньяку

У випадку, коли потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину смакового концентрату в пропорції. Або зробити так – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст всього флакону, перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр.

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст флакону Смаковий концентрат «Чорнослив на коньяку» на 10 літрів  із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів.

Якщо вам потрібно зробити більший об’єм - можна розглянути ароматизатор «Чорнослив на коньяку» на 100 літрів. Це такий самий смаковий концентрат тільки сам ароматизатор і карамельний колер йде в окремих флаконах, комплектом.

Відео, як зручно використовувати:

Придбати смаковий концентрат «Чорнослив на коньяку» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Коньяк карамельний»

- Смаковий концентрат «Вишня на коньяку»

- Смаковий концентрат «Ром»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.