Смаковий концентрат «Коньяк карамельний» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Карамельний коньяк – прекрасне поєднання терпкого смаку коньяку із солодкою ноткою карамелі. Така комбінація смаку не залишить байдужим нікого, хто його спробує. Для того щоб зробити коньяк з карамельним смаком в домашніх умовах зараз, не потрібно витрачати на це багато часу і зусиль. Потрібно лише – смаковий концентрат «Коньяк карамельний» на 10 літрів.

Потрібно взяти  смаковий концентрат «Коньяк карамельний» на 10 літрів і змішати його з самогоном або горілкою і дати настоятись 3-5 днів. Для кращого результату – до двох тижнів.

Смаковий концентрат «Коньяк карамельний» на 10 літрів – флакон об’ємом 10 мл(±2%). Смаковий концентрат «Коньяк карамельний» на 10 літрів

Ароматизатор розрахований на приготування 10 літрів коньяку відповідно. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину смакового концентрату в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст всього флакону, перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр.

Також смаковий концентрат «Коньяк карамельний» на 10 літрів  містить барвник - карамельний колер, що надає коньяку забарвлення. У випадку якщо насиченість кольору готового коньяку недостатньо, тоді можна додати більше колеру.

Відео:

Якщо вам потрібно зробити більший об’єм - можна розглянути ароматизатор «Коньяк карамельний» на 100 літрів. Це такий самий смаковий концентрат тільки сам ароматизатор і карамельний колер йде комплектом в окремих флаконах.

Придбати смаковий концентрат «Коньяк карамельний» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Вишня на коньяку»

- Смаковий концентрат «Коньяк мигдальний»

- Смаковий концентрат «Абсент»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.