Смаковий концентрат «Вишня на коньяку» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Вишня та коньяк – це незабутнє поєднання знайшло своє застосування як в однойменних цукерках, солодких десертах, так і в алкогольних смаколиках.

Щоб приготувати коньяк зі смаком вишні, потрібно витратити багато коштів, немало зусиль і не факт, що ви отримаєте потрібний продукт. Купити такий напій у магазині – теж не варіант, тому що вартість його може бути зависокою.

Э прекрасне рішення як в домашніх умовах отримати такий чудовий напій – це смаковий концентрат «Вишня на коньяку» на 10 літрів. Він допоможе заощадити чимало сил та часу. Смаковий концентрат «Вишня на коньяку» на 10 літрів

Смаковий концентрат «Вишня на коньяку» на 10 літрів – флакон об’ємом 10 мл(±2%). Розрахований на приготування 10 літрів коньяку відповідно. В його складі одразу є барвник – карамельний колер, який надає напою коричневий характерний колір. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину смакового концентрату в пропорції. Або зробити так – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст всього флакону, перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр.

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст флакону смаковий концентрат «Вишня на коньяку» на 10 літрів  із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. І готово!

Якщо вам потрібно зробити більший об’єм - можна розглянути ароматизатор «Вишня на коньяку» на 100 літрів. Це такий самий смаковий концентрат тільки сам ароматизатор і карамельний колер йде комплектом в окремих флаконах.

Відео, як приготувати:

Вишня на коньяку – це гарний подарунок на будь-яке свято, для цього потрібно підготувати гарні пляшечки та розлити напій. Навіть найвправніший, критик, дегустатор не зможе відрізнити оригінал від вашого домашнього виробу.

Придбати смаковий концентрат «Вишня на коньяку» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Коньяк шоколадний»

- Смаковий концентрат «Коньяк мигдальний»

- Смаковий концентрат «Ром»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.