Ароматизатор «Вишня» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Виробництво алкогольних напоїв в домашніх умовах – це досить розповсюджене захоплення. Окрім економії коштів, це ще й досить цікаве заняття. Якщо ви хочете різномаїття у своїх виробах, то смакові концентрати це саме те, що потрібно. Для любителів вишневого смаку, прекрасним вибором буде – ароматизатор «Вишня» на 100 літрів. Використовуючи цей ароматизатор можна зробити не лише вишневу горілку, а й вишневий лікер, або вишневий коньяк. Хоча для вишневого коньяку є ароматизатор «Вишня на коньяку».

Ароматизатор «Вишня» на 100 літрів – флакон об’ємом 75г (±6%). Це натуральна харчова смакоароматична добавка. Вона надає аромату вишні, і кислувато-солодкий присмак. Розрахований на 100 літрів сировини відповідно. У випадку, якщо вам потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатору в пропорції. Або зробити концентрат таким чином - в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів, або ж можна розглянути смаковий концентрам «Вишня» на 10 літрів. Ароматизатор вишня

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст флакону ароматизатор «Вишня» на 100 літрів із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Вишнева горілка готова!

Придбати ароматизатор «Вишня» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Горілка чорносмородинова»

- Ароматизатор «Абсент»

- Ароматизатор «Яблуко»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.