Ароматизатор «Яблуко» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Виробництво алкогольних напоїв на основі яблук – дуже популярне в усіх країнах світу. Тільки назви цих напоїв відрізняються у різних країнах. Наприклад у Франції алкогольний напій на основі яблук має назву кальвадос, а у Німеччині – яблучний шнапс. Безперечно, яблука не настільки популярні як виноград, та менше з тим, у яблуках також міститься достатньо цукру, щоб створювати смачні і ароматні напої.

Так як у нашому регіоні традиційним напоєм є горілка, тому саме її різноманіття є популярним.

Ароматизатор «Яблуко» на 100 літрів буде чудовим варіантом щоб зробити саме горілку з яблучним присмаком. ароматизатор яблуко

 Ароматизатор «Яблуко» на 100 літрів - це смакоароматична добавка, що додається до самогону чи горілки і надає їй неперевершений запах і присмак яблука. Кольору цей ароматизатор не дає, готовий напій буде прозорий.

Ароматизатор «Яблуко» на 100 літрів – флакон об’ємом 75г (±6%), розрахований на приготування 100 літрів горілки. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів.

Також можна розглянути смаковий концентрат «Яблуко» на 10 літрів. Це такий самий ароматизатор тільки меншого об’єму фасування.

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст флакону із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Все! Яблучна горілка готова!

Придбати ароматизатор «Яблуко» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Боніфікатор»

- Ароматизатор «Коньяк шоколадний»

- Ароматизатор «Горілка Журавлинова»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.