Смаковий концентрат «Яблуко» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Виробництво алкогольних напоїв на основі яблук – дуже популярне в усіх країнах світу. Тільки назви цих напоїв відрізняються у різних країнах. Наприклад у Франції алкогольний напій на основі яблук має назву кальвадос, а у Німеччині – яблучний шнапс. Безперечно, яблука не настільки популярні як виноград, та менше з тим, у яблуках також міститься достатньо цукру, щоб створювати смачні і ароматні напої.

Так як у нашому регіоні традиційним напоєм є горілка, тому саме її різноманіття є популярним.

Смаковий концентрат «Яблуко» на 10 літрів буде чудовим варіантом щоб зробити саме горілку з яблучним присмаком. Смаковий концентрат яблуко

 Смаковий концентрат «Яблуко» на 10 літрів - це смакоароматична добавка, що додається до самогону чи горілки і надає їй неперевершений запах і присмак яблука. Кольору цей ароматизатор не дає, готовий напій буде прозорий.

Смаковий концентрат «Яблуко» на 10 літрів – флакон об’ємом –10 мл(±2%), розрахований на приготування 10 літрів горілки. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр.

Якщо вам потрібно зробити більший об’єм - можна розглянути ароматизатор «Яблуко» на 100 літрів. Це такий самий смаковий концентрат тільки більшого об’єму фасування.

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст флакону із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Все! Яблучна горілка готова!

Придбати смаковий концентрат «Яблуко» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Горілка Журавлинова»

- Смаковий концентрат «Віскі»

- Смаковий концентрат «Боніфікатор»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.