Ароматизатор «Коньяк шоколадний» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Шоколад і коньяк – це два найбільш сумісних продукти не лише для десертів, а й для напоїв.

Виробництво коньяку – це трудомісткий, затратний процес, і досить довгостроковий. Адже для того щоб зробити коньяк його потрібно настояти в діжці впродовж багатьох років. Тільки тоді напій насичується тим самим специфічним смаком і ароматом. Та якщо використати  ароматизатор «Коньяк шоколадний» на 100 літрів, цей процес можна значно скоротити. А саме з декількох років до декількох днів. До того ще з солодким присмаком і ноткою аромату шоколаду.

Ароматизатор «Коньяк шоколадний» на 100 літрів – це смакоароматична добавка, що додається до самогону чи горілки перетворює її на коньяк. Все досить просто. Завдяки ароматизатору напій отримує витончений аромат коньяку, насичуючи будь-який запах початкової сировини і надає той самий присмак з ноткою дубової діжки і шоколаду.

Карамельний колер – натуральний харчовий барвник надає коньяку забарвлення. Прозоро-коричневий, бурштиновий характерний колір. Насиченість кольору можна міняти, додаючи менше або більше колеру.

Ароматизатор «Коньяк шоколадний» на 100 літрів йде комплектом з двох флаконів. Один – ароматизатор –75г (±6%), другий – карамельний колер – 50г (±8%). ароматизатор коньяк шоколадний

 Для отримання готового напою потрібно змішати вміст обох флаконів із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Все! Ваш напій готовий!

Комплект розрахований на приготування 100 літрів коньяку. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора і колера в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст обох флаконів, перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів.

Також можна розглянути смаковий концентрат «Коньяк шоколадний» на 10 літрів. Це такий самий ароматизатор і вже разом з карамельним колером.

Відео, як зручно використовувати:

Хочете здивувати своїх гостей смачним цікавим напоєм, спробуйте ароматизатор «Коньяк шоколадний» на 100 літрів. Більшість людей з різними вподобаннями до алкогольних напоїв, об’єднаються у любові до цього напою.

Придбати ароматизатор «Коньяк шоколадний» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Коньяк класичний»

- Ароматизатор «Коньяк мигдальний»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.