Ароматизатор «Коньяк мигдальний» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Ви шукаєте ароматизатор коньяку ? А саме ароматизатор «Коньяк мигдальний» на 100 літрів ? Значить ви потрапили туди, куди треба!

Як відомо, виробництво коньяку це дуже довготривалий процес. Найкоротший термін виробництва коньяку – 2 роки. А для того щоб коньяк мав ароматний відтінок мигдалю, треба неабияк заморочитись. Але є легкий варіант вирішення цієї задачі - ароматизатор «Коньяк мигдальний» на 100 літрів.

Ароматизатор «Коньяк мигдальний» на 100 літрів – це смакоароматична добавка, що додається до самогону чи горілки перетворює її на коньяк. Все досить просто. Завдяки ароматизатору напій отримує витончений аромат коньяку, заміщуючи будь-який запах початкової сировини і надає той самий присмак з ноткою дубової діжки і мигдалю. А завдяки барвнику - карамельний колер, напій отримує прозоро-коричневий, бурштиновий характерний колір. Насиченість кольору можна змінювати (регулювати), додаючи менше або більше колеру.

 

Ароматизатор «Коньяк мигдальний» на 100 літрів йде комплектом з двох флаконів. Один – ароматизатор –75г (±6%), другий – карамельний колер – 50г (±8%). ароматизатор коньяк мигдальний

 Для отримання готового напою потрібно змішати вміст обох флаконів із сировиною і дати настоятись приблизно 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Все! Ваш напій готовий!

Комплект розрахований на приготування 100 літрів коньяку. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора і колера в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст обох флаконів, перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів.

Також можна розглянути смаковий концентрат «Коньяк мигдальний» на 10 літрів. Це такий самий ароматизатор і вже разом з карамельним колером.

Хочете здивувати своїх гостей смачним цікавим напоєм, спробуйте ароматизатор «Коньяк мигдальний» на 100 літрів. Специфічний смак і аромат цого напою не залишить байдужим нікого, хто його скушує.

Відео, як готувати:

Придбати ароматизатор «Коньяк мигдальний» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Коньяк шоколадний»

- Ароматизатор «Коньяк класичний»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.