Ароматизатор «Лікер Амаретто» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Пропонуємо до вашої уваги Ароматизатор «Лікер Амаретто» на 100 літрів. Навіть найсуворішому критику буде до душі мигдальний лікер. Ніхто і ніколи не здогадається де ви дістали таку смакоту, а самі зможете заощадити значну суму грошей. Ароматизатор «Лікер Амаретто» на 100 літрів – це чудовий вибір для приготування мигдального лікеру в будь-яких умовах. Приготувати цей напій зможе будь-хто, для цього знадобиться: самогон (або горілка) і пляшечка ароматизатора.

Звертаємо вашу увагу на те, що комплект розрахований на приготування 100 літрів мигдального лікеру. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора і колера в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст обох флаконів, перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів. Ароматизатор Амаретто

Ароматизатор «Лікер Амаретто» на 100 літрів йде комплектом з двох флаконів. Один – ароматизатор –75г (±6%), другий – карамельний колер – 50г (±8%).

Лікер, що вийшов, також можна додавати в коктейлі. Ароматизатор «Лікер Амаретто» на 100 літрів виробляється в Словенії, відомої компанією Etol. Продукт відповідає європейським стандартам якості.

Мигдальний лікер – стане чудовим подарунком для всіх родичів, абсолютно на будь-яке свято, знадобиться лише гарна пляшечка для напою.

Придбати ароматизатор «Лікер Амаретто» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

Ароматизатор «Метакса» на 100 літрів

- Ароматизатор «Бренді» на 100 літрів

- Ароматизатор «Кора дуба» на 100 літрів

- Ароматизатор «Коньяк мигдальний» на 100 літрів

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.