Ароматизатор «Метакса» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Процес приготування метакси, традиційного грецького алкоголю приховує свої складнощі, втім, як і інші, відомі у всьому світі напої. Метакса - це бренді, купажований різними виноградними дистилятами, виготовленими на грецьких островах. Витримують його у спеціальних французьких бочках з лімузенського дуба, що відрізняється невеликими деревними порами. Досить важко уявити виготовлення цього чудового напою в домашніх умовах. Але зараз така можливість є – це ароматизатор «Метакса» на 100 літрів. З його допомогою можна отримати оригінальну метаксу, з характерним смаком та ароматом. Ароматизатор метакса на 100 літрів

Ароматизатор «Метакса» на 100 літрів – це смакова добавка, що дозволяє приготувати сто літрів однойменного напою лише за кілька днів. Його рецептура зведена до максимальної простоти. Все, що для цього знадобиться, це попередньо підготовлений спиртовий розчин, яким може виступити як горілка, так і самогонка. Якщо потрібної столітрової ємності немає, ароматизатор «Метакса» на 100 літрів можна розділити і готувати частинами в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону, перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів.

Ароматизатор «Метакса» на 100 літрів - флакон об’ємом 75 г (±6%).

Однією з переваг смакової есенції є те, що ароматизатор «Метакса» на 100 літрів забезпечує майбутньому напою все: смак, колір і запах. Завдяки такій комплексності додаткові інгредієнти для приготування не потрібні. Лише якщо колір вам здається недостатнім, можна додати ще карамельний колер.

Придбати ароматизатор «Метакса» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Граппа»

- Ароматизатор «Кора дуба»

- Ароматизатор «Коньяк кавовий»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.