Ароматизатор «Граппа» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Граппа – давній виноградний алкогольний напій. З'явився дуже давно, що ніхто вже й не може сказати точно, коли його винайшли. Граппа родом з Італії, і спочатку була придумана для того, щоб зробити виробництво вина безвідходним виробництвом. Тобто виготовлялася із відходів, які залишалися після приготування вина. Шляхом перегону віджимок з винограду.  Класичний рецепт граппи досить довгий і трудомісткий.

Але є можливість зробити граппу швидко і без особливих зусиль. Для цього є – ароматизатор «Граппа» на 100 літрів. Для того щоб приготувати такий, досить, так би мовити, важкий напій, не потрібно бути професіоналом, потрібно лише: у 100 літрів алкоголю (горілка або самогонка – 36°-55°, хто як любить) додати флакончик концентрату і залишити напій настояться від 3 до 5 днів. Ароматизатор грапа

Ароматизатор «Граппа» на 100 літрів - флакон об’ємом 75 мл(±6%). Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити так – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів.

Ароматизатор «Граппа» на 100 літрів надає готовому напою смак і аромат, колір лишається прозорий. При бажанні, готовому напою можна надати кольору. Для цього використовують барвник «Карамельний колер»

Придбати ароматизатор «Джин» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Чача»

- Ароматизатор «Коньяк горіховий»

- Ароматизатор «Коньяк кавовий»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.