Ароматизатор «Коньяк горіховий» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Виробництво коньяку доволі складний, трудоємкий, і головне довготривалий процес. Для отримання справжнього коньячного напою  потрібно на протязі мінімум двох років настоювати його в дерев’яних діжках. А якщо робити коньяк ще з якимсь присмаком, то потрібно ще неабияк заморочитись. Та на сьогоднішній день є легкий спосіб зробити ароматний коньяк у себе вдома без особливих зусиль. Якщо потрібно зробити коньяк з горіховим смаком, то ароматизатор «Коньяк горіховий» на 100 літрів – це найкращий варіант.

Для того щоб зробити коньяк, потрібно змішати ароматизатор «Коньяк горіховий» на 100 літрів з горілкою, або самогоном, дати настоятись напротязі 3-5 діб і все. Насолоджуватись прекрасним смаком готового горіхового коньяку. ароматизатор коньяк горіховий

Ароматизатор «Коньяк горіховий» на 100 літрів - комплект з двох флаконів. Один – сам ароматизатор, об’ємом 75г (±6%), він дає запах і присмак готовому напою. Другий – барвник (карамельний колер) – 50г (±8%).

Карамельний колер – натуральний харчовий барвник надає коньяку забарвлення. Прозоро-коричневий, бурштиновий характерний колір. Насиченість кольору можна міняти, додаючи менше або більше колеру.

Комплект розрахований на приготування 100 літрів коньяку. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора і колера в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст обох флаконів, перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів.

Відео, як це зробити :

Придбати ароматизатор «Коньяк горіховий» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Чорнослив на коньяку»

- Ароматизатор «Коньяк карамельний»

- Ароматизатор «Джин»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.