Ароматизатор «Чорнослив на коньяку» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Коньяк з присмаком і тонким ароматом чорносливу – це щось особливе в коньячному виробництві. Саме нотка чорносливу максимально робить коньяк витонченим і особливим. Виробництво такого коньяку – це багаторічна праця, великі затрати і чимало заморочок. Але на сьогоднішній день є прекрасна альтернатива – ароматизатор «Чорнослив на коньяку» на 100 літрів. З допомогою якого можна без ніяких труднощів, за лічені дні, в домашніх умовах зробити коньяк з чорносливом.

Ароматизатор «Чорнослив на коньяку» на 100 літрів – це смакоароматична добавка, що додається до самогону чи горілки перетворює її на коньяк. Ще у комплекті йде барвник – карамельний колер, який надає готовому коньяку прозоро-коричневого кольору.  ароматизатор чорнослив на коньяку

Ароматизатор «Чорнослив на коньяку» на 100 літрів йде комплектом з двох флаконів. Один – ароматизатор –75г (±6%), другий – карамельний колер – 50г (±8%).

У випадку, коли вам потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатору в пропорції. Або зробити так – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст всього флакону, перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів. Або одразу скористатись меншим фасуванням – смаковий концентрат «Чорнослив на коньяку» на 10 літрів.

Відео, як робити :

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст флакону Ароматизатор «Чорнослив на коньяку» на 100 літрів  із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів.

Придбати ароматизатор «Чорнослив на коньяку» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Коньяк карамельний»

- Ароматизатор «Вишня на коньяку»

- Ароматизатор «Віскі»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.