Ароматизатор «Коньяк карамельний» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Карамельний коньяк – прекрасне поєднання терпкого смаку коньяку із солодкою ноткою карамелі. Така комбінація смаку не залишить байдужим нікого, хто його спробує. Для того щоб зробити коньяк з карамельним смаком в домашніх умовах зараз, не потрібно витрачати на це багато часу і зусиль. Потрібно лише – ароматизатор «Коньяк карамельний» на 100 літрів.

Потрібно взяти  ароматизатор «Коньяк карамельний» на 100 літрів і змішати його з самогоном або горілкою і дати настоятись 3-5 днів. Для кращого результату – до двох тижнів.

Ароматизатор «Коньяк карамельний» на 100 літрів – це смакоароматична добавка, що надає напою присмак і аромат.

Карамельний колер – натуральний харчовий барвник надає коньяку забарвлення. Прозоро-коричневий, бурштиновий характерний колір. Насиченість кольору можна міняти, додаючи менше або більше колеру.

Ароматизатор «Коньяк карамельний» на 100 літрів йде комплектом з двох флаконів. Один – ароматизатор – 75г (±6%), другий – карамельний колер – 50г (±8%). Ароматизатор «Коньяк карамельний» на 100 літрів

Комплект розрахований на приготування 100 літрів коньяку. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора і колера в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст обох флаконів, перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів.

Також можна розглянути смаковий концентрат «Коньяк карамельний» на 10 літрів. Це такий самий ароматизатор і вже разом з карамельним колером.

Відео, як готувати :

Придбати ароматизатор «Коньяк карамельний» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Вишня на коньяку»

- Ароматизатор «Коньяк шоколадний»

- Ароматизатор «Ром»

*Дизайн упаковки може відрізнятися від зображення