Ароматизатор «Вишня на коньяку» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Вишня та коньяк – це незабутнє поєднання знайшло своє застосування як в однойменних цукерках, солодких десертах, так і в алкогольних смаколиках.

Щоб приготувати коньяк зі смаком вишні, потрібно витратити багато коштів, немало зусиль і не факт, що ви отримаєте потрібний продукт. Купити такий напій у магазині – теж не варіант, тому що вартість його може бути зависокою.

Э прекрасне рішення як в домашніх умовах отримати такий чудовий напій це – ароматизатор «Вишня на коньяку» на 100 літрів. Він допоможе заощадити чимало сил та часу.  Ароматизатор «Вишня на коньяку» на 100 літрів

Ароматизатор «Вишня на коньяку» на 100 літрів – смакоароматична добавка, йде комплектом з двох флаконів. Один – ароматизатор –75г (±6%), другий – карамельний колер – 50г (±8%). Розрахований на приготування 100 літрів коньяку відповідно.

Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора і колера в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст обох флаконів, перемішати. Таки ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів.

Також можна розглянути смаковий концентрат «Вишня на коньяку» на 10 літрів. Це такий самий ароматизатор і вже разом з карамельним колером.

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст обох флаконів комплекту ароматизатор «Вишня на коньяку» на 100 літрів із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Готово!

Відео:

Вишня на коньяку – це гарний подарунок на будь-яке свято, для цього потрібно підготувати гарні пляшечки та розлити напій. Навіть найвправніший, критик, дегустатор не зможе відрізнити оригінал від вашого домашнього виробу.

Придбати ароматизатор «Вишня на коньяку» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Ром»

- Ароматизатор «Віскі»

- Ароматизатор «Коньяк мигдальний»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.