Ароматизатор «Чача» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Для того, щоб відчути справжній дух Грузії, зовсім не обов'язково долати сотні кілометрів. Адже національний напій – це і є частина традицій і символів країни. Приготувати грузинську чачу в домашніх умовах не так складно, як видається багатьом на перший погляд. А головним секретом є ароматизатор «Чача» на 100 літрів.

Сучасні розробки провідних технологів дозволяють есенції повністю відображати оригінальність смакових якостей, повністю імітуючи автентичність напою. Ароматизатор чача

Ароматизатор «Чача» на 100 літрів – флакон об’ємом –75 мл(±6%), розрахований на приготування 100 літрів напою. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів. Або можна взяти смаковий концентрат «Чача» на 10 літрів. Це такий самий ароматизатор тільки меншого об’єму фасування.

Використовуючи ароматизатор «Чача» на 100 літрів, ви суттєво економите, не лише кошти, а й найголовніше – час.

Придбати ароматизатор «Чача» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Віскі»

- Ароматизатор «Текіла»

- Ароматизатор «Ром»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.