Ароматизатор «Текіла» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Текіла - мексиканська настоянка , яку настоюють на такій екзотичній рослині як агава. Як відомо текілу п'ють не просто так, невід'ємною складовою є лайм (або лимон) та сіль. Сіль потрібно сипнути на руку, облизати, випити чарку текіли і закусить лаймом. Можемо посперечатися, що відчуєте незабутній, приємний смак.

Зараз можна зробити текілу без агави і досить швидко, для цього не потрібно їхати до Мексики, або чекати поки що виросте агава. Для цього потрібен ароматизатор «Текіла» на 100 літрів. Ароматизатор текіла

Секрет приготування настоянки на агаві дуже простий:

- потрібно взяти 100 літрів алкоголю (горілки, чи самогону) – це буде основою для настоянки;

- додати ароматизатор «Текіла» на 100 літрів;

- для потрібного кольору додаємо барвник (карамельний колер), що входить до комплекту;

- дати настоятися 3-5 днів.

Ось такий абсолютно легкий рецепт, дозволить порадувати ваших близьких смачним напоєм і ароматизатор «Текіла» на 100 літрів вам обов'язково допоможе.

Якщо 100 літрів – це забагато, можна використати частину ароматизатору. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст обох флаконів і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів. Ще можна просто взяти смаковий концентрат «Текіла» на 10 літрів. Це такий самий ароматизатор, просто меншого фасування.

Придбати ароматизатор «Текіла» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Джин»

- Ароматизатор «Лимон»

- Ароматизатор «Коньяк кавовий»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.