Смаковий концентрат «Текіла» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Текіла - мексиканська настоянка , яку настоюють на такій екзотичній рослині як агава. Як відомо текілу п'ють не просто так, невід'ємною складовою є лайм (або лимон) та сіль. Сіль потрібно сипнути на руку, облизати, випити чарку текіли і закусить лаймом. Можемо посперечатися, що відчуєте незабутній, приємний смак.

Зараз можна зробити текілу без агави і досить швидко, для цього не потрібно їхати до Мексики, або чекати поки що виросте агава. Для цього потрібен смаковий концентрат «Текіла» на 10 літрів. Смаковий концентрат текіла

Секрет приготування настоянки на агаві дуже простий:

- потрібно взяти 10 літрів алкоголю (горілки, чи самогону) – це буде основою для настоянки;

- додати смаковий концентрат «Текіла» на 10 літрів;

- дати настоятися 3-5 днів.

Ось такий абсолютно легкий рецепт, дозволить порадувати ваших близьких смачним напоєм і смаковий концентрат «Текіла» на 10 літрів вам обов'язково допоможе.

Якщо 10 літрів – це забагато, можна використати частину ароматизатору. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр.А якщо замало цього об’єму, є більше фасування - ароматизатор «Текіла» на 100 літрів.

Придбати смаковий концентрат «Текіла» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Джин» на 10 літрів

- Смаковий концентрат «Чорнослив на коньяку»

- Смаковий концентрат «Лимон» на 10 літрів

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.