Смаковий концентрат «Чача» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Для того, щоб відчути справжній дух Грузії, зовсім не обов'язково долати сотні кілометрів. Адже національний напій – це і є частина традицій і символів країни. Приготувати грузинську чачу в домашніх умовах не так складно, як видається багатьом на перший погляд. А головним секретом є смаковий концентрат «Чача» на 10 літрів.

Сучасні розробки провідних технологів дозволяють есенції повністю відображати оригінальність смакових якостей, повністю імітуючи автентичність напою.

Смаковий концентрат «Чача» на 10 літрів – флакон об’ємом –10 мл(±2%), розрахований на приготування 10 літрів напою. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр. Смаковий концентрат чача

А якщо вам потрібно зробити більший об’єм - можна розглянути ароматизатор «Чача» на 100 літрів. Це такий самий ароматизатор тільки більшого об’єму фасування.

Використовуючи смаковий концентрат «Чача» на 10 літрів, ви суттєво економите, не лише кошти, а й найголовніше – час.

Придбати смаковий концентрат «Чача» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Cмаковий концентрат «Текіла»

- Смаковий концентрат «Джин»

- Смаковий концентрат «Ром»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.