Ароматизатор «Бренді» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Бренді - це міцний спиртний напій, з роду коньяків. Найпопулярніші види бренді – виноградні, виготовлені із виноградної сировини. Виготовляють його через дистиляцію білих вин, з подальшою витримкою в дубових бочках протягом немалого часу. Мінімальний термін витримки 2-3 роки, і може сягати 15-20 років. Для того щоб зробити цей напій в домашніх умовах, можна вибрати короткий шлях - ароматизатор «Бренді» на 100 літрів.

Якщо використовувати звичайну магазинну горілку, або домашній самогон, та ароматизатор «Бренді» на 100 літрів тоді процес виготовлення бренді займе лише 3-4 дні. ароматизатор бренді

Ароматизатор «Бренді» на 100 літрів – це смакова добавка, що дозволяє приготувати сто літрів однойменного напою лише за кілька днів. Його рецептура зведена до максимальної простоти.

Ароматизатор «Бренді» на 100 літрів - флакон об’ємом 75 г (±6%). Якщо потрібної 100-літрової ємності немає, ароматизатор «Бренді» на 100 літрів можна розділити і готувати частинами в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст всього флакону, перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів.

Однією з переваг смакової есенції є те, що ароматизатор «Бренді» на 100 літрів забезпечує майбутньому напою все: смак, колір і запах. Завдяки такій комплексності додаткові інгредієнти для приготування не потрібні. Лише якщо колір вам здається недостатнім, можна додати ще карамельний колер.

Ми завжди стверджували та стверджуємо, що приготування алкогольних напоїв – це процес творчий. Як музиканти пишуть пісні та музику, маючи необхідний слух, так і Ви створюєте свій, індивідуальний рецепт.

Придбати ароматизатор «Бренді» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Коньяк кавовий»

- Ароматизатор «Метакса»

- Ароматизатор «Кора дуба»

- Ароматизатор «Коньяк карамельний»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.