Ароматизатор «Горілка чорносмородинова» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Чорносмородинова горілка – це родзинка будь-якого свята. Це те, що поєднує алкогольні уподобання, жіночої та чоловічої половини.

Як відомо для того, щоб приготувати справжню чорномородинову горілку потрібно багато часу та праці. Ми пропонуємо Вам чудове рішення, яке допоможе виготовити 100 літрів напою за 3-5 днів. Отже, беремо ароматизатор «Горілка чорносмородинова» на 100 літрів і змішуємо його з горілкою або самогоном потрібної вам міцності, і чекаємо на відведений термін.

Чорносмородинову горілку Ви можете додавати в будь-які страви, соуси, коктейлі та радувати своїх близьких цікавими новинками. ароматизатор чорносмородинова горілка

Ароматизатор «Горілка чорносмородинова» на 100 літрів – флакон об’ємом –75г (±6%), розрахований на приготування 100 літрів горілки. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів.

Також можна розглянути смаковий концентрат «Горілка чорносмородинова» на 10 літрів. Це такий самий ароматизатор тільки меншого об’єму фасування.

Ароматизатор «Горілка чорносмородинова» на 100 літрів виробляється у Словенії вже досить довго,
 і зарекомендував себе як якісний продукт. 

Придбати ароматизатор «Горілка чорносмородинова» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Горілка Журавлинова»

- Ароматизатор «Яблуко»

- Ароматизатор «Боніфікатор»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.