Барвник карамельний колер

Ціна: 70.00 грн.

Замовити

Найпопулярніший харчовий барвник – карамельний колер. Його використовують майже у всіх промислових виробництвах алкогольних напоїв. Саме завдяки цьому барвнику такі напої як коньяк, віскі, темний ром та інші отримує свій характерний коричневатий колір.

Дуже широкий спекрт кольорів можна отримати завдяки барвнику «Карамельний колер». Жовтувато-коричневий, бурштиновий, бронзовий, коричневий і темно-коричневий, майже чорний. В залежності від того який колір готового напою вам портібен, можна додавати різну кількість колеру. Він не впливає на смак напою, лише забарвлення. Карамельний колер

Карамельний колер виготовляється з цукрового сиропу, тобто з карамелі. І завдяки харчовій термічній обробці вуглевода. Тобто ніяких сторонніх елементів у склад не додаються.

Багато компаній виготовляють карамельний колер. Ми продаємо барвник, який виробляє фірма Etol, Словенія. Як і всі ароматизатори цієї фірми, барвники мають високу якість і відмінні властивості.

Барвник «Карамельний колер» йде у флаконі об’ємом – 50г (±8%). Він йде в комплекті до всіх коньяків, також до бренді, віскі та лікерів амаретто і бейліс. Також його можна купувати окремо, якщо насиченості кольору вам недостатньо.

Щоб придбати барвник «Карамельний колер» можна зателефонувати за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.