Смаковий концентрат «Кагор» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Світ виноградних напоїв надзвичайно різноманітний, і серед цієї розмаїтості існують деякі справжні драгоцінності. Один із таких напоїв, який навіть серед знавців вина буває відзначений як справжній скарб – кагор. Це вишуканий винний напій, який походить з країни, відомої своєю багатою виноробною спадщиною. Цей вишуканий винний напій має багатий історичний спадок та незабутній смак.

Для того щоб потрібно зробити кагор в домашніх умовах не потрібно прикладати багато зусиль, для цього є – смаковий концентрат «Кагор» на 10 літрів. Смаковий концентрат «Кагор» на 10 літрів

Цей вишуканий напій підходить для всіх, хто цінує виноробну майстерність і бажає насолодитися чудовими смаками вина.

Смаковий концентрат «Кагор» на 10 літрів - флакон об’ємом –10мл (±2%). Використовується легко – додати вміст флакончика до вашого домашнього вина, дати настоятись продовж декількох днів і готово! Флакон розрахований на приготування 10 літрів кагору. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Якщо потрібно зробити більшу кількість можна обрати - ароматизатор «Кагор» на 100 літрів.

Для того щоб зробити кагор на основі самогону чи горілки потрібно ще додати концентрований фруктовий сік (він продається в продуктових магазинах).

Смаковий концентрат «Кагор» на 10 літрів - це справжній шедевр виноробства, який сповнений історією та смаковими враженнями..

Пам'ятайте, що Кагор - це напій для справжніх цінителів вина, і його смак краще розкривається в спокійній обстановці та за келихом з хорошими друзями. Насолоджуйтеся цією винною драгоцінністю та діліться її смаковими враженнями з іншими.

Придбати смаковий концентрат «Кагор» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат "Вермут"

- Смаковий концентрат «Ізабелла»

- Смаковий концентрат "Вино біле"

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.