Смаковий концентрат "Вино біле" на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Смаковий концентрат "Вино біле" на 10 літрів створений для того, щоб додати вишуканості та неповторного смаку вашому білому вину.

Чи бажаєте, щоб ваше домашнє вино стало ще смачнішим і ароматнішим? Тоді смаковий концентрат "Вино біле" на 10 літрів - це те, що вам потрібно! Цей ароматизатор додасть вашому вину новий рівень смаку та аромату, роблячи кожен ковток справжнім винним вибухом. Він поєднує в собі ніжні квіткові нотки з фруктовими відтінками, надаючи вашому вину неперевершену гармонію смаку та багатий аромат. Смаковий концентрат "Вино біле" на 10 літрів

Смаковий концентрат "Вино біле" на 10 літрів флакон об’ємом – 10мл (±2%). Його легко використовувати – додати вміст флакончика до домашнього вина, дати настоятись, щоб аромати розкрилися, продовж декількох днів і готово! Ваші гості будуть вражені новим смаком і запахом вашого вина.

Розрахований на приготування 10 літрів вина. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. А якщо вам потрібно зробити більший об’єм, то є ароматизатор "Вино біле" на 100 літрів.

Підходить для будь-якого домашнього білого вина. Щоб зробити вино на основі горілки чи самогону, необхідно буде додати концентрований фруктовий сік і при бажанні ще цукор.

Придбати смаковий концентрат "Вино біле" на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Ізабелла»

- Смаковий концентрат «Мускат»

- Смаковий концентрат «Боніфікатор»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.