Смаковий концентрат «Ізабелла» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Якщо у вас великий урожай винограду, ви скоріш за все плануєте зробити домашнє вино. А можливо і вже зробили. Все вино скоріш за все має один смак і аромат. А що, якщо його можна різномаїтнити ?!

Смаковий концентрат «Ізабелла» на 10 літрів буде прекрасним рішенням цього питання. Вино Ізабелла мабуть найпопулярніше серед вин. Його навіть називають королем вин. Смак цього вина дійсно відрізняється від всіх інших. М’яка терпкість, легка кислинка, присмак вишні і смородини, а найголовніше ледь-ледь відчутний аромат фіалки. Все це робить це вино дійсно унікальним.   І його легко можна зробити в домашніх умовах, навіть якщо у вас зовсім інший сорт винограду. Більше того, навіть якщо у вас вино не виноградне, а приміром яблучне, грушеве чи сливове,  ароматизатор «Ізабелла» на 100 літрів з легкістю зробить його смак і аромат саме виноградною Ізабеллою. Смаковий концентрат «Ізабелла» на 10 літрів

Смаковий концентрат «Ізабелла» на 10 літрів - флакон об’ємом –10г (±2%). Використовується легко – додати вміст флакончика до домашнього вина, дати настоятись продовж декількох днів і все, готово! Розрахований на приготування 10 літрів вина. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Якщо потрібно зробити більшу кількість можна обрати - ароматизатор «Ізабелла» на 100 літрів.

Для того щоб зробити вино Ізабелла на основі самогону чи горілки потрібно:

1.Розвести початкову сировину до необхідної міцності (12-18°)

2. Додати концентрований фруктовий сік (будь-який, він продається в продуктових магазинах)

3. Додати смаковий концентрат «Ізабелла» на 10 літрів

4. Добре перемішати і залишити настоятись на 3-5 днів.

5. За бажанням можна ще додати цукор.

Придбати смаковий концентрат «Ізабелла» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Яблуко»

- Смаковий концентрат «Мускат»

- Смаковий концентрат «Горілка ванільна»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.