Ароматизатор «Ізабелла» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Якщо у вас великий урожай винограду, ви скоріш за все плануєте зробити домашнє вино. А можливо і вже зробили. Все вино скоріш за все має один смак і аромат. А що, якщо його можна різномаїтнити ?!

Ароматизатор «Ізабелла» на 100 літрів буде прекрасним рішенням цього питання. Вино Ізабелла мабуть найпопулярніше серед вин. Його навіть називають королем вин. Смак цього вина дійсно відрізняється від всіх інших. М’яка терпкість, легка кислинка, присмак вишні і смородини, а найголовніше ледь-ледь відчутний аромат фіалки. Все це робить це вино дійсно унікальним.   І його легко можна зробити в домашніх умовах, навіть якщо у вас зовсім інший сорт винограду. Більше того, навіть якщо у вас вино не виноградне, а приміром яблучне, грушеве чи сливове,  ароматизатор «Ізабелла» на 100 літрів з легкістю зробить його смак і аромат саме виноградною Ізабеллою. Ароматизатор Ізабелла

Ароматизатор «Ізабелла» на 100 літрів - флакон об’ємом –75г (±6%). Використовується легко – додати вміст флакончика до домашнього вина, дати настоятись продовж декількох днів і все, готово! Розрахований на приготування 100 літрів вина. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або можна обрати менше фасування - смаковий концентрат «Ізабелла» на 10 літрів.

Для того щоб зробити вино Ізабелла на основі самогону чи горілки потрібно:

1.Розвести початкову сировину до необхідної міцності (12-18°)

2. Додати концентрований фруктовий сік (будь-який, він продається в продуктових магазинах)

3. Додати ароматизатор «Ізабелла» на 100 літрів

4. Добре перемішати і залишити настоятись на 3-5 днів.

5. За бажанням можна ще додати цукор.

Придбати ароматизатор «Ізабелла» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Мускат»

- Ароматизатор «Горілка ванільна»

- Ароматизатор «Груша»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.