Ароматизатор «Мускат» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Гарно вродив виноград, або інші фрукти/ягоди?! Час робити домашнє вино!

Процес виготовлення ароматизованих вин бере свій початок ще з давніх часів. Існує версія, що до розробки рецепту Мускату доклав свою руку сам Гіппократ. Хоча в ті давні часи, зробити ароматне вино можна було за рахунок трав, квітів, фруктів , горіхів і т. д. Сам процес приготування був досить тривалим – від декількох днів до декількох років. В сучасному світі є прекрасна альтернатива - ароматизатор «Мускат» на 100 літрів. Ароматизатор «Мускат» на 100 літрів

Італія і Франція вважаються країнами класичного Мускату. Італійські мускати досить м’які, золотисто-червоного кольору, а французькі мають більш сухий, терпкуватий присмак. Менш з тим, мускат в основі якого є ароматизатор «Мускат» на 100 літрів буде мало чим відрізнятися від класичного італійського.

Технологія приготування мускату була довгий час таємницею, та зараз ця завіса може бути відчинена, просто смакоароматична добавка - ароматизатор «Мускат» на 100 літрів.

Ароматизатор «Мускат» на 100 літрів - флакон об’ємом –75г (±6%). Спосіб приготування простий - додати вміст флакончика до домашнього вина, дати настоятись продовж декількох днів і все, готово! Розрахований на приготування 100 літрів вина. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або можна обрати менше фасування - смаковий концентрат «Мускат» на 10 літрів.

Для того щоб зробити вино Мускат на основі самогону чи горілки потрібно:

1.Розвести початкову сировину до необхідної міцності (12-18°)

2. Додати концентрований фруктовий сік (будь-який, він продається в продуктових магазинах)

3. Додати ароматизатор «Мускат» на 100 літрів

4. Добре перемішати і залишити настоятись на 3-5 днів.

5. За бажанням можна ще додати цукор.

Придбати ароматизатор «Мускат» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Яблуко»

- Ароматизатор «Горілка Журавлинова»

- Ароматизатор «Віскі»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.