Ароматизатор "Вино біле" на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Ароматизатор "Вино біле" на 100 літрів створений для того, щоб додати вишуканості та неповторного смаку вашому білому вину.

Чи бажаєте, щоб ваше домашнє вино стало ще смачнішим і ароматнішим? Тоді ароматизатор "Вино біле" на 100 літрів - це те, що вам потрібно! Цей ароматизатор додасть вашому вину новий рівень смаку та аромату, роблячи кожен ковток справжнім винним вибухом. Він поєднує в собі ніжні квіткові нотки з фруктовими відтінками, надаючи вашому вину неперевершену гармонію смаку та багатий аромат. Ароматизатор "Вино біле" на 100 літрів

Ароматизатор "Вино біле" на 100 літрів флакон об’ємом –75г (±6%). Його легко використовувати – додати вміст флакончика до домашнього вина, дати настоятись, щоб аромати розкрилися, продовж декількох днів і готово! Ваші гості будуть вражені новим смаком і запахом вашого вина.

Розрахований на приготування 100 літрів вина. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або можна обрати менше фасування - смаковий концентрат «Вино біле» на 10 літрів.

Підходить для будь-якого домашнього білого вина. Щоб зробити вино на основі горілки або самогону, необхідно буде додати концентрований фруктовий сік і при бажанні ще цукор.

Придбати ароматизатор "Вино біле" на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Мускат»

- Ароматизатор «Ізабелла»

- Ароматизатор «Яблуко»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.