Ароматизатор «Кагор» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Світ виноградних напоїв надзвичайно різноманітний, і серед цієї розмаїтості існують деякі справжні драгоцінності. Один із таких напоїв, який навіть серед знавців вина буває відзначений як справжній скарб – кагор. Це вишуканий винний напій, який походить з країни, відомої своєю багатою виноробною спадщиною. Цей вишуканий винний напій має багатий історичний спадок та незабутній смак.

Для того щоб потрібно зробити кагор в домашніх умовах не потрібно прикладати багато зусиль, для цього є – ароматизатор «Кагор» на 100 літрів. Ароматизатор «Кагор» на 100 літрів

Цей вишуканий напій підходить для всіх, хто цінує виноробну майстерність і бажає насолодитися чудовими смаками вина.

Ароматизатор «Кагор» на 100 літрів - флакон об’ємом –75г (±6%). Використовується легко – додати вміст флакону до вашого домашнього вина, дати настоятись продовж декількох днів і готово! Флакон розрахований на приготування 100 літрів кагору. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції, або можна використати  смаковий концентрат «Кагор» на 10 літрів, це такий самий ароматизатор, тільки меншого фасування.

Для того щоб зробити кагор на основі самогону чи горілки потрібно ще додати концентрований фруктовий сік (він продається в продуктових магазинах).

Ароматизатор «Кагор» на 100 літрів - це справжній шедевр виноробства, який сповнений історією та смаковими враженнями..

Пам'ятайте, що Кагор - це напій для справжніх цінителів вина, і його смак краще розкривається в спокійній обстановці та за келихом з хорошими друзями. Насолоджуйтеся цією винною драгоцінністю та діліться її смаковими враженнями з іншими.

Придбати Ароматизатор «Кагор» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор "Вино біле"

- Ароматизатор «Ізабелла»

- Ароматизатор «Вермут»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.