Ароматизатор «Вермут» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Чи мріяли ви коли-небудь про те, щоб зробити свої коктейлі більш витонченими і стильними? Ароматизатор «Вермут» на 100 літрів робить це легко і швидко! Він додає вашим напоям аутентичний смак і аромат класичного вермуту, роблячи кожен ковток напою справжнім шедевром. Ароматизатор «Вермут» на 100 літрів

Ароматизатор «Вермут» на 100 літрів містить у собі найкращі інгредієнти, які допомагають створити аутентичний смак і аромат вермуту. Ви почуєте нотки трав, спецій та фруктів, які стали класичними для цього вишуканого напою.

Ароматизатор «Вермут» на 100 літрів флакон об’ємом –75г (±6%). Спосіб приготування простий - додати вміст флакончика до домашнього вина, дати настоятись продовж декількох днів і все, готово! Розрахований на приготування 100 літрів вина. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або можна обрати менше фасування – смаковий концентрат "Вермут" на 10 літрів.

Для того щоб зробити Вермут на основі самогону чи горілки потрібно:

1.Розвести початкову сировину до необхідної міцності

2. Додати концентрований виноградний (світлих сортів) сік

3. Додати ароматизатор «Вермут» на 100 літрів

4. Добре перемішати і залишити настоятись на 3-5 днів.

5. За бажанням можна ще додати цукор.

Ароматизатор «Вермут» на 100 літрів дозволяє вам створювати вишукані коктейлі у зручній домашній обстановці. Зробіть свої зустрічі і вечори надзвичайними, додавши до своїх напоїв неперевершений аромат і смак вермуту.

Придбати ароматизатор «Вермут» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

Ароматизатор «Виноград»

- Ароматизатор "Вино біле"

- Ароматизатор «Ізабелла»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.