Смаковий концентрат "Вермут" на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Додайте чарівний аромат і смак вермуту до своїх коктейлів з допомогою смакового концентрату "Вермут" на 10 літрів.

Чи мріяли ви коли-небудь про те, щоб зробити свої коктейлі більш витонченими і стильними? Смаковий концентрат "Вермут" на 10 літрів робить це легко і швидко! Він додає вашим напоям аутентичний смак і аромат класичного вермуту, роблячи кожен ковток напою справжнім шедевром. Смаковий концентрат "Вермут" на 10 літрів

Смаковий концентрат "Вермут" на 10 літрів містить у собі найкращі інгредієнти, які допомагають створити аутентичний смак і аромат вермуту. Ви почуєте нотки трав, спецій та фруктів, які стали класичними для цього вишуканого напою.

Смаковий концентрат "Вермут" на 10 літрів - флакон об’ємом –10г (±2%). Спосіб приготування простий - додати вміст флакончика до домашнього вина, дати настоятись продовж декількох днів і все, готово! Розрахований на приготування 10 літрів вина. Якщо потрібно зробити більшу кількість можна обрати ароматизатор «Вермут» на 100 літрів.

Смаковий концентрат "Вермут" на 10 літрів дозволяє вам створювати вишукані коктейлі у зручній домашній обстановці. Зробіть свої зустрічі і вечори надзвичайними, додавши до своїх напоїв неперевершений аромат і смак вермуту.

Придбати смаковий концентрат "Вермут" на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат "Вино біле"

- Смаковий концентрат «Груша»

- Смаковий концентрат «Ізабелла»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.