Смаковий концентрат «Горілка медова» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Багато чоловіків і жінок є шанувальниками класичної горілки. Як відомо здавна горілку настоювали на хлібі, або меді, саме тому, купуючи магазинну горілку, часто здається що чогось не вистачає.

Здавна відома "Медовуха" – це і є та сама горілка настояна на меді. Вона має характерний аромат і солодкий присмак. І обов’язково медовий післясмак.  Для того, щоб повторити смак класичного, медового, алкогольного напою, не потрібно місяцями чекати поки напій настоїсься. Адже ми пропонуємо придбати смаковий концентрат "Горілка медова" на 10 літрів і зробити медовуху лише за декілька днів. Смаковий концентрат медова горілка

Тож, беремо смаковий концентрат "Горілка медова" на 10 літрів і змішуємо його з горілкою або самогоном потрібної вам міцності, і чекаємо на відведений термін.

Смаковий концентрат "Горілка медова" на 10 літрів – флакон об’ємом –10мл (±6%), розрахований на приготування 10 літрів медовухи. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр.

А для більшого об’єму можна розглянути ароматизатор «Горілка медова» на 100 літрів. Це такий самий ароматизатор тільки більшого об’єму фасування.

Смаковий концентрат «Горілка медова» на 10 літрів 
виробляється у Словенії вже досить довго, і зарекомендував себе як якісний продукт.

Придбати смаковий концентрат «Горілка медова» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Горілка хлібна»

- Смаковий концентрат «Горілка чорносмородинова»

- Смаковий концентрат «Лайм»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.