Смаковий концентрат «Лайм» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Горілки з цитрусовими смаками одні з самих популярних серед всіх фруктових смаків. Адже саме свіжість цитрусового смаку робить горілку приємною до вживання і залишає прекрасний післясмак. Один з лідерів серед усіх цитрусових смаків є лайм. Саме горілка зі смаком лайму – найкращий вибір для любителів незвичайних і свіжих смаків алкогольних напоїв.

Щоб зробити в домашніх умовах горілку зі смаком лайму не потрібно багато мороки й часу, потрібен лише смаковий концентрат «Лайм» на 10 літрів. Це смакоароматична добавка, яка за лічені дні перетворить звичайну горілку, або самогон, на лимонну настоянку. Цей ароматизатор надає напою присмак  і аромат, при цьому не змінює його забарвлення. смаковий концентрат лайм

Смаковий концентрат «Лайм» на 10 літрів - флакон об’ємом 10 мл(±2%). І розрахований на 10 літрів сировини відповідно. Все що потрібно зробити – додати ароматизатор, і дати настоятись 3-5 діб.

Якщо 10 літрів – це забагато, можна використати частину ароматизатору. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону смаковий концентрат «Лайм» на 10 літрів і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр.

А якщо замало цього об’єму, є більше фасування - ароматизатор «Лайм» на 100 літрів.

Придбати смаковий концентрат «Лайм» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Лимон»

- Смаковий концентрат «Яблуко»

- Смаковий концентрат «Вишня»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.