Ароматизатор «Лайм» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Горілки з цитрусовими смаками одні з самих популярних серед всіх фруктових смаків. Адже саме свіжість цитрусового смаку робить горілку приємною до вживання і залишає прекрасний післясмак. Один з лідерів серед усіх цитрусових смаків є лайм. Саме горілка зі смаком лайму – найкращий вибір для любителів незвичайних і свіжих смаків алкогольних напоїв.

Щоб зробити в домашніх умовах лайиову горілку не потрібно багато мороки й часу, потрібен лише ароматизатор «Лайм» на 100 літрів. Це смакоароматична добавка, яка за лічені дні перетворить звичайну горілку, або самогон, на лимонну настоянку. Цей ароматизатор надає напою присмак  і аромат, при цьому не змінює його забарвлення. ароматизатор лайм

Ароматизатор «Лайм» на 100 літрів - флакон об’ємом 75 мл(±6%). І розрахований на 100 літрів сировини відповідно. Все що потрібно зробити – додати ароматизатор, і дати настоятись 3-5 діб.

Якщо 100 літрів – це забагато, можна використати частину ароматизатору. Чи зробити так – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону ароматизатор «Лайм» на 100 літрів і перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів. Або  можна розглянути варіант меншого фасування – смаковий концентрат «Лайм» на 10 літрів.

Придбати ароматизатор «Лайм» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Горілка чорносмородинова»

- Ароматизатор «Вишня»

- Ароматизатор «Лимон»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.