Смаковий концентрат «Горілка хлібна» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Якщо ви займаєтесь самогоноварінням, а запах кінцевого продукту, який ви отримуєте, вас не задовольняє,  прекрасним рішенням стане смаковий концентрат «Горілка хлібна» на 10 літрів. Ви хочете отримати звичайну горілку, без особливих ароматів і смаків, цей ароматизатор буде оптимальним. Це ж стосується не лише самогону, а й горілки, зробленої на основі спирту. Щоб отримати звичайну горілку, таку по типу «Пшенична» або «Житня», саме смаковий концентрат «Горілка хлібна» на 10 літрів стане ідеальним рішенням.

Смаковий концентрат «Горілка хлібна» на 10 літрів - флакон об’ємом 10 мл(±2%). І розрахований на 10 літрів сировини відповідно. Все що потрібно зробити – додати ароматизатор, і дати настоятись 3-5 діб. Він не дає ніякого забарвлення готовому напою, лише запах і присмак. Смаковий концентрат хлібнп горілка

Обов’язково треба звернути увагу на те, що  смаковий концентрат «Горілка хлібна» на 10 літрів можна додавати в сировину не більше 60°! Тобто в спирт не можна додавати!

Якщо 10 літрів – це забагато, можна використати частину ароматизатору. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр.

А якщо замало цього об’єму, є більше фасування - ароматизатор «Горілка хлібна» на 100 літрів.

Придбати смаковий концентрат «Горілка хлібна» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Горілка чорносмородинова»

- Смаковий концентрат «Горілка Журавлинова»

- Смаковий концентрат «Вишня»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.